O nas
Firma Vagsystems działa na rynku polskim i zagranicznym od 2008r. Specjalizujemy się w sprzedaży elektroniki do samochodów z grupy Volkswagen / Audi oraz doposażaniem tych marek o niestandardowe wyposażenie, między innymi technologię bluetooth, kamery cofania, parktronic, oświetlenie auta w technologię LED lub najnowszą technologię Neon, zestawy nawigacyjne oraz wiele innych doposażeń, dzięki którym zostanie podniesiony standard auta.
W swojej ofercie posiadamy:
- naprawę oraz serwis fabrycznych radii i nawigacji samochodowych
- sprzedaż fabrycznych systemów car audio
- logowania urządzeń do aut z systemami MMI
W zakresie urządzeń nawigacyjnych oferujemy wszystkie usługi informatyczne związane z instalacją oprogramowania, firmware, uaktualnianie map. Poza sprzedażą elektroniki samochodowej zajmujemy się dostosowywaniem poszczególnych komponentów pod indywidualne wymagania klientów i ich samochodów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, nasze usługi poszerzyliśmy o kompleksową diagnostykę. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi diagnostycznemu najlepszych światowych firm dokładnie określamy usterki serwisowanych samochodów.
Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach i szkoleniach, a jakość naszej pracy została doceniona  przez naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, by nie tylko Klient, ale i jego pojazd odczuli komfort i wysoką jakość wykonywanej usługi. W razie jakichkolwiek pytań służymy doświadczeniem i pomocą. W celu zwiększenia zadowolenia naszych Klientów świadczymy również dodatkowe usługi polegające na odbieraniu pojazdu ze wskazanego miejsca, a po naprawie dostarczamy go pod wskazany adres. Mają Państwo również możliwość uzyskania auta zastępczego na czas montażu.
 
Udzielamy gwarancje na wykonane usługi oraz na zakupione i zamontowane przez nas części!

Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny, bądź mailowy. Dzięki nam Twoja droga będzie bardziej komfortowa.
 
Zapraszamy.
zespół vagsystems.com

 
Top